Gastenboek

Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.

Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier


Inge E.: Cenna 

Mijn ervaring met Cenna is niet met sterren te omschrijven. Het is niet altijd rozengeur en maneschijn voor me geweest het afgelopen jaar. Ze heeft me daarin bijgestaan met een eindeloos geduld, wijze raad en uitleg waarom bepaalde dingen zo moesten lopen. Ik ben mede dankzij haar zo gegroeid, en ze is me altijd de goede afloop blijven tonen. Door haar geloof ben ik zelf óók blijven geloven. Waar ik op gewacht heb is bijna daar. Mijn ervaring mag zeker gepost worden, als hij haar maar bereikt ben ik blij.

sabine Digneffe

top! nog eventjes afwachten maar voelt wel héél goed aan....ben nu zeker dat wat ik voelde er ook echt is en dat heeft zij me laten inzien, toppie!!!

Ayse: Claire

Hi Lieve Claire, dit is de tweede reading die je voor mij gedaan hebt. Ik wil je heel erg bedanken voor de eye opener en adviezen. Je hebt gewoon weer gelijk! Je hebt mij echt maar dan ook echt wakker geschud. Ik ga je advies zeker opvolgen. Kijken wat er dan gebeurt. Liefs Ayse

Hermanda: Cenna 

Hoi lieverd heb email nog niet binnen ....heeft geen haast maar dat het wel goed gaat xx

anoniempje: Claris

weet veel maar toekomst voorspelling niet uitgekomen.

AngelEyez

heel sterkte intuïtie heeft deze vrouw. wij hebben elkaar gisteren gesproken. ze voelt heel goed alles aan en weet ook dingen die ze niet kan weten. aanrader.

Astepoester

Hij is en blijft goed! Dankjewel Alexander altijd komt alles uit wat je zegd.. ook met de tijden! Je bent een engel!

Marja

Goed gesprek gehad ,duidelijk en beschrijving van de persoon klopte zal nog wat geduld moeten opbrengen maar laat het weten als het zover is ..

Kaat

Angela is gewoon zo ontzettend goed!! Ik spreek haar zo vaak!! Ze heeft t altijd bij t goede eind. Vroeg of laat komt alles uit! Xxxx

Kaat

Ik wilde u als laatste nog heel erg bedanken voor alles!! Dikke knuffel!
Vorige 1 ... 955 956 957 958 959 960 961 ... 1262 Volgende