Gastenboek
Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier

A.
Hoi Rob, ik wilde je net een foto mailen en bellen, maar helaas ben je afwezig bij paragnosten-eddie. Kom je zo weer online zodat ik je de foto kan mailen en bellen?
Suzan
Wat een mooie reading.. Alles klopt! en ik heb eindelijk duidelijkheid in mijn leven. Bedankt voor de rust en de hulp. Een super vrouw om mee te chatten. Volgende keer zeker weer.
Z
Ik hoop dat mij reactie nu wel word geplaats. Ik wil je heel erg bedanken voor je mooie reading. De vorige voorspelling is precies zo uitgekomen als je zei. Je bent een aanwinst voor de site. Xxx tot snel
Melissa
Heb vandaag een gesprek gehad met je en het voelde heel goed en duidelijk aan ook heel rustig. je kon me heel veel vertellen. Ik hoop dat alles gaat uitkomen zoals je gezegd heb maar heb er vertrouwen in. Heel erg bedankt voor de rust had ik even nodig!
D.
Ik heb al een aantal keer met Lotus gepraat en ik snap niet dat Lotus niet veel meer reviews heeft. Het is echt een topper en al haar voorspellingen komen uit. Ze is 100% eerlijk en wat ze zegt klopt. Ook als het minder leuke dingen zijn dus praat je absoluut niet naar de mond. Meer dan 5 sterren voor U en kom zeker bij U terug. Xxxx
Bahar:
Sjamaan Savan
Wauuuuw ik kan het niet geloven.Savan zei me iets en stuurde een bericht naar iemand of het waar is.Ik kreeg direct antwoord dat het waar is.Wat was ik geschokkeerd Savan wist het dus het klopte.Nu ben ik benieuwd naar zijn volgende voorspellingen en ga afwachten naar de tijdstip die ik gekregen heb.Heb hier bijna al iedereen al gesproken maar Savan ik ben echt sprakeloos echt waar.Heel duidelijk en draaide niet rond de pot.Ik kreeg ook direct antwoorden terug moet niet wachten.Hoop dat de rest ook allemaal uitkomt ik zit hier met mijn mond open.Wat een aanwinst voor deze site.Wel meer dan honderden sterren waard.Nog een vaste klant erbij.

D
Je voor spelling is precies zo gegaan als dat je zei je bent de beste Misty. Tot snel
Parel
Zize is heel goed, ik begrijp dat niet dat ze niet meer reviews heeft, kijkt goed,neemt de tijd, is duidelijk in alles wat ze schrijft, kies voor Zize, is super goed,.
Cindy
Tijd was om maar heel erg bedankt! xxx
L.S
Kiona Heeft een energie die heel goed aanvoelt en ze voelt echt aan haar energie is als aarde gegrond, ze weet waarover ze spreekt. Ze had alles juist! Echt een super dikke merci!!!! Je hebt alles echt juist. Dank uVorige | 1 | ... | 806 | 807 | 808 | 809 | 810 | 811 | 812 | ... | 1234 | Volgende |